Commissies

Wat is een vereniging zonder vrijwilligers? En in een goed georganiseerde vereniging als ZPC LIVO zijn er een behoorlijk aantal vrijwilligers in commissies werkzaam. Natuurlijk kan het zijn dat er aanvullingen of correcties zijn voor onderstaande lijst. Aarzel dan niet een e-mail te sturen aan info@livo.nl.

Ook voor meer informatie over ZPC Livo kunt u hier terecht. Op deze pagina staat een overzicht van alle commissies met daarbij de leden die deze commissie vormen. Aarzel niet contact met hen op te nemen!

Laatst geupdatet: 29 mei 2017

Bestuur ZPC LIVO

Volledig bestuur van de vereniging.

Emailadres: bestuur@livo.nl

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Wopereis, R.

Raymond

Voorzitter

0544-372998

raymond@livo.nl

Reede, J

Joost

Secretariaat

 

joost@livo.nl

Garten-Buil, A

Anja

Penningmeester

 

anja@livo.nl

Bloemberg, C.

Chris

Algemeen lid

0544-843434

chris@livo.nl

te Luke, R.

Rini

Algemeen lid

06-30900542

rini@livo.nl

Holweg, R

Ron

Algemeen lid

 

ron@livo.nl

Technische Commissie

De Technische Commissie is verantwoordelijk voor de organisatie van alle zwem- en polowedstrijden, deelname aan de diverse Gelderse en Nationale kampioenschappen

Emailadres: tc@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Wopereis, R

Raymond

Voorzitter

0544-372998

raymond@livo.nl

Bomers, H

Herbi

Secretaris

 

herbi@livo.nl

Fiering, C

Ceress

Algemeen Lid Zwemmen

 

ceress@livo.nl

De Technische Commissie is onderverdeeld in een Zwem Commissie en een Waterpolo Commissie;

Zwem Commissie

Emailadres: zc@livo.nl

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Visser

Ceress

Voorzitter/Zwemsecretaris

 

ceress@livo.nl

Vonhof, E

Eline

Algemeen Lid

 

eline_vonhof@hotmail.com

Remerie, K

Kirsten

Secretaris

 

k_remerie@hotmail.com

de Graaf, A

Anne

Algemeen lid

 

anne@livo.nl

Waterpolo Commissie

Emailadres: wpc@livo.nl

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Berendsen

Manfred

Polosecretaris

 

manfred@livo.nl

Bomers

Herbi

Voorzitter

 

herbi@livo.nl

Klein Avink

Mark

Algemeen lid

 

markblommers@hotmail.com

Otten

Leonie

Algemeen lid

 

leonie@livo.nl

Lensink

Mathieu

Algemeen lid

 

mathieulensink@hotmail.com

Nijenhuis

Carmen

Algemeen lid

 

carmen_nijenhuis3@hotmail.com

Commissie Recreatie 

De Commissie Recreatie is verantwoordelijk voor alle recreatieve activiteiten buiten de wedstrijden om zoals spelmiddagen, droppings, het Pinksterkamp enz..

Emailadres: cr@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Wopereis, E.

Ellen

Voorzitter

0544-374766

ellen@livo.nl

Ebbers, J.

Jorg

Algemeen lid

0544-353633

jorg@livo.nl

Scheuter, J.

Jeroen

Algemeen lid

 

jeroen@livo.nl

Tombergen, B

Bram

Algemeen lid

 

 

Visser, T

Tara

Algemeen lid

 

 

Redactie Commissie

De Redactie Commissie is verantwoordelijk voor het uitbrengen van de nieuwsbrief en het bijhouden van de website.

Emailadres: redactie@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Reede

Joost

Voorzitter

 

joost@livo.nl

Knufing, R

Ruben

Algemeen lid

 

 

Fiering, S

Selynn

Algemeen lid

 

 

Te Pas

Karlijn

Algemeen lid

 

 

Clubruimte Commissie

De Clubruimte Commissie is verantwoordelijk voor de algehele exploitatie van de clubruimte.

Emailadres: clubruimte@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Bokkers, A

Arjan

Voorzitter

0544-372960

clubruimte@livo.nl

Ebbers

Mark

Algemeen lid

 

eppie@livo.nl

Bloemberg, C

Chris

Algemeen lid

0544-843434

chris@livo.nl

Bonnink

Robin

Algemeen lid

 

 

Sponsor Commissie

De Sponsor Commissie heeft tot doel sponsoren te vinden en te binden.

Emailadres: sponsors@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Holweg

Ron

Algemeen lid

 

ron@livo.nl

 Zwem-4-daagse Commissie

De Zwem-4-daagse Commissie organiseert jaarlijks in de herfstvakantie de Zwem-4-daagse.

Emailadres: zwem-4-daagse@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

te Luke, R.

Rini

Algemeen lid

06-30900542

rini@livo.nl

Rensing, S.

Stefan

Algemeen lid

0544-377122

stefan@livo.nl

Wopereis, L

Laura

Algemeen lid

 

laura@livo.nl

Berendsen-Ribbink, M.

Mirella

Algemeen lid

0544-379679

mirella@livo.nl

Financiële controle commissie

Jaarlijkse controle van de financiële handel en wandel.

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail

Bokkers, A

Arjan

Algemeen lid

 

arjan@livo.nl

Ebbers, J

Jorg

Algemeen lid

 

jorg@livo.nl