Teamindeling 2018-2019

Dames 1      
1 Rona Baks  
2 Selynn Fiering  
3 Anke Halink  
4 Breanne Lensink  
5 Carmen Nijenhuis  
6 Leonie Otten  
7 Marloes Otten  
8 Elsemiek Sevenich  
9 Eva Spekschoor  
10 Marinka Oonk  
       
Trainer Daan Ratering  
  Wilmar Westerveld  
Coach Daan Ratering  
  Wilmar Westerveld  
Aanvoerder Rona Baks  
Training Dinsdag 19:00-19:30 kracht/stab Lichtenvoorde
    19:30-21:00 Lichtenvoorde
  Vrijdag 19:30-21:00 Lichtenvoorde
       
Dames 2      
1 Simone Roemaat  
2 Wendy  Dros  
3 Sylke Luiten  
4 Wieke Lindert te  
5 Lotte Scholtz  
6 Renske Luiten  
7 Kyra Heezen  
8 Nancy Waal van der  
Trainer Gerrit Hoekstra  
Coach Gerrit Hoekstra  
  Ester  Rensen  
Aanvoerder Simone Roemaat  
Training Woensdag 20:30-21:30 Aalten
  Vrijdag 19:30-20:30 Lichtenvoorde
       
       
Dames 3      
1 Cynthia Bonnink  
2 Anke Groot Kormelink  
3 Iris Huinink  
4 Jennifer Kleinnibbelink  
5 Sanne Lemerder  
6 Marieke Navis  
7 Wendy  Oolthuis  
8 Karleen Oonk  
9 Jill Spilman  
10 Noa Spilman  
11 Mara Taken  
12 Lynn Tombergen  
13 Eline Vonhof  
14 Marit Vuuren van  
  Robbin Lensink  
Trainer Daan Ratering  
Coach Stijn Lensink  
Ass.Coach Robin Bonnink  
Aanvoerder Cynthia Bonnink  
Training Woensdag 20:30-21:30 Aalten
  Vrijdag 19:30-20:30 Lichtenvoorde
       
Heren 1      
1 Roy Bille ter  
2 Barry Bloemberg  
3 Arjan Bokkkers  
4 Robin Bonnink  
5 Matthieu Lensink  
6 Stijn  Lensink  
7 Dinand Oonk  
8 Pim Pas te  
9 Daan Ratering  
10 Jeroen Scheuter  
11 Koen Sterenborg  
Trainer Han Otten  
Coach Han  Otten  
Ass.Coach      
Aanvoerder Arjan Bokkers  
Training Dinsdag 20:30-21:00 kracht/stab Lichtenvoorde
    21:00-22:30 Lichtenvoorde
  Vrijdag 21:30-23:00 Aalten
       
Heren 2      
1 Niek Giessen  
2 Joost Immink  
3 Dirk Jong de  
4 Roel Jong de  
5 Mark Klein Avink  
6 Ramon Lammers  
7 Dick Looman  
8 Niels Tesselaar  
9 Lars Woerds ter  
Trainer Han Otten  
Coach N.v.t. N.v.t.  
Ass.Coach      
Aanvoerder Mark Klein Avink  
Training Dinsdag 20:30-21:00 kracht/stab Lichtenvoorde
    21:00-22:30 Lichtenvoorde
  Vrijdag 21:30-23:00 Aalten
       
Heren 3      
1 Manfred Berendsen  
2 Andre Bloemberg  
3 Koen Bokkers  
4 Herbi Bomers  
5 Vincent Bomers  
6 Patrick Gartsen  
7 Marcel Jansen  
8 Daan Jansen  
9 Thymen  Oonk Ook H2
10 Tom Salemink  
11 Teun Schutten Ook H2
  Ewald Berendsen Reserve
Trainer Chris Bloemberg  
  Herbi Bomers  
Coach N.v.t.    
Aanvoerder ???? ????  
Training Dinsdag 21:00-22:30 Lichtenvoorde
  Vrijdag 21:00-22:00 Lichtenvoorde
       
Heren 4      
1 Chris Bloemberg  
2 Bram Ebbers  
3 Marcel Kemperman  
4 Derek Kemperman  
5 Rick Lensink  
6 Rick Nijenhuis  
7 Robin Nijhof  
8 Joost Reede  
9 Marcel Spaan  
10 Anjo Toren van de Ook H2
11 Niels Wekking  
  Gijs Sterenborg  
  Mike Vrijdag  
  Maarten  Lobeek Reserve H3+4
  Han Otten  
  Stefan Rensing Reserve H3+4
Trainer Chris Bloemberg  
  Herbi Bomers  
Coach Anjo van de Toren  
Aanvoerder ???????? ??????????????  
Training Dinsdag 21:00-22:30 Lichtenvoorde
  Vrijdag 21:00-22:00 Lichtenvoorde
       
Jeugd C – O15 – (2004-2005)    
1 Quinty Lukkassen  
2 Sam Maes  
3 Tom Oonk  
4 Manouk Paul  
5 Cody Reinders  
6 Lynn Rotter  
7 Emma Schutten  
8 Maud Schutten  
9 Caya Verbruggen  
10 Jip Vreuls  
11 Karijn Wopereis  
12 Mijntje Wopereis  
Trainer Manfred Berendsen  
Coach Edith Oonk/Berendsen  
Aanvoerder      
Training Dinsdag 18:45-19:30 Lichtenvoorde
  Donderdag 17:45-18:45 Lichtenvoorde
       
Jeugd D – O13 (2006-2007) Geen comp  
1 Carolien Bergh van den  
2 Taro Have ten  
3 Willem Lensink  
4 Valeria Nicolic  
5 Nora Nijhof  
6 Milou Paul  
7 Danique Raven  
8 Lukas  Rietberg  
9 Myrthe Rietveld  
10 Jet Rotter  
  Toby Rietberg  
Trainer Anjo Toren van de  
  Mathieu Lensink  
Coach Nvt Nvt  
Aanvoerder      
Training Dinsdag 18:45-19:30 Lichtenvoorde
  Donderdag 17:45-18:45 Lichtenvoorde
       
Jeugd E – O11 – mini polo 2008-2009  
1 Stan Bergh van den  
2 Mila Buil  
3 Elin Ebbers  
4 Eva Groot Kormelink  
5 Marit Groot Kormelink  
6 Floor Hartjes  
7 Indy  Jansen  
8 Nicole Krabben  
9 Bas Meerveld  
10 Melle Nijhof  
11 Romy Poele te  
12 Toby Rietberg  
13 Stan Roerdink  
14 Faye Schaffers  
15 Lois Vels  
16 Twan Wallerbos  
17 Sean Zuidinga  
18 Jolijn    
Trainer Rick Lensink  
  Niels Wekking  
Begeleider Elsemiek Sevenich  
Training Zaterdag 11:45-12:30 Lichtenvoorde