Waterpolowedstrijdrooster 2018-2019

 

Dames 1      
29-sep 18:30 Livo Da1 – Z&PC De Gouwe Da1 t Walfort
6-okt 19:15 ZV Haerlem Da1 – Livo Da1 De Planeet
7-okt 16:00 Livo Da1 – VZV Da1 t Walfort
13-okt 19:15 Livo Da1 – H.B.W. (SG) Da1 t Walfort
27-okt 19:10 De Vennen Da1 – Livo Da1 De Vennen
4-nov 16:00 Livo Da1 – OZ&PC Da1 t Walfort
17-nov 19:45 De Ham Da1 – Livo Da1 De Crommenije
Verder schema volgt  
       
Dames 2      
22-sep 17:15 Livo Da2 – Hydrofiel Da1 t Walfort
29-sep 17:00 Livo Da3 – Livo Da2 t Walfort
6-okt 17:15 Livo Da2 – De Veene Da1 t Walfort
27-okt 17:15 Montferland Da1 – Livo Da2 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
3-nov 18:00 Schuurman BZC Da3 – Livo Da2 t Timpke
10-nov 18:30 Livo Da2 – DWV Da1 t Walfort
17-nov 16:00 DOS Da1 – Livo Da2 Van Pallandtbad
24-nov 19:00 EZC Da3 – Livo Da2 Het Slagman
8-dec 18:30 VZ&PC Da2 – Livo Da2 De Stamper
15-dec 18:45 Livo Da2 – De Mors Da1 t Walfort
19-jan 18:45 ZPC De Hof Da1 – Livo Da2 De Vijf Heuvels
26-jan 15:45 Hydrofiel Da1 – Livo Da2 Sportf.bad Nijmegen-West
2-feb 17:15 Livo Da2 – Livo Da3 t Walfort
9-feb 18:00 De Veene Da1 – Livo Da2 Het Sportpark
16-feb 17:15 Livo Da2 – Montferland Da1 t Walfort
23-feb 17:15 Livo Da2 – Schuurman BZC Da3 t Walfort
9-mrt 18:00 DWV Da1 – Livo Da2 Den Helder
16-mrt 15:30 Livo Da2 – DOS Da1 t Walfort
23-mrt 17:15 Livo Da2 – EZC Da3 t Walfort
30-mrt 16:45 Livo Da2 – VZ&PC Da2 t Walfort
6-apr 16:30 De Mors Da1 – Livo Da2 De Koerbelt
13-apr 16:00 Livo Da2 – ZPC De Hof Da1 t Walfort
       
Dames 3      
22-sep 18:30 De Veene Da1 – Livo Da3 Het Sportpark
29-sep 17:00 Livo Da3 – Livo Da2 t Walfort
6-okt 20:30 Schuurman BZC Da3 – Livo Da3 t Timpke
27-okt 17:15 Livo Da3 – DWV Da1 t Walfort
3-nov 17:30 DOS Da1 – Livo Da3 Van Pallandtbad
10-nov 19:15 Livo Da3 – EZC Da3 t Walfort
17-nov 19:00 VZ&PC Da2 – Livo Da3 De Stamper
24-nov 16:45 Livo Da3 – De Mors Da1 t Walfort
9-dec 17:45 ZPC De Hof Da1 – Livo Da3 De Vijf Heuvels
15-dec 17:15 Livo Da3 – Hydrofiel Da1 t Walfort
19-jan 17:15 Montferland Da1 – Livo Da3 Laco Sportcentrum 's Heerenberg
26-jan 18:00 Livo Da3 – De Veene Da1 t Walfort
2-feb 17:15 Livo Da2 – Livo Da3 t Walfort
9-feb 17:15 Livo Da3 – Schuurman BZC Da3 t Walfort
16-feb 15:45 DWV Da1 – Livo Da3 Den Helder
23-feb 18:00 Livo Da3 – DOS Da1 t Walfort
9-mrt 19:30 EZC Da3 – Livo Da3 Het Slagman
16-mrt 17:00 Livo Da3 – VZ&PC Da2 t Walfort
23-mrt 15:45 De Mors Da1 – Livo Da3 De Koerbelt
30-mrt 19:00 Livo Da3 – ZPC De Hof Da1 t Walfort
6-apr 15:45 Hydrofiel Da1 – Livo Da3 Erica Terpstra Sportfondsenbad
13-apr 16:45 Livo Da3 – Montferland Da1 t Walfort
       
Heren 1      
29-sep 20:00 De Mors H1 – Livo H1 De Koerbelt
6-okt 19:45 Livo H1 – WS Twente H1 t Walfort
13-okt 19:30 Aquapoldro H1 – Livo H1 Sprenkelaar
20-okt 19:00 Livo H1 – Zwemvereniging Utrecht H1 t Walfort
27-okt 19:00 ENC Arnhem (SG) H1 – Livo H1 Valkenhuizen
3-nov 19:45 Livo H1 – NDD H1 t Walfort
10-nov 18:00 SWOL 1894 H1 – Livo H1 De Vrolijkheid
17-nov 19:45 Livo H1 – VZ&PC H1 t Walfort
24-nov 18:30 TriVia H1 – Livo H1 Helperbad
1-dec 18:45 Livo H1 – De IJsselmeeuwen H1 t Walfort
8-dec 17:15 Orca H1 – Livo H1 De Blauwe Golf
19-jan 20:15 Zwemvereniging Utrecht H1 – Livo H1 De Kwakel
26-jan 19:45 Livo H1 – De Mors H1 t Walfort
2-feb 20:45 WS Twente H1 – Livo H1 Twentebad
9-feb 19:45 Livo H1 – Aquapoldro H1 t Walfort
23-feb 19:45 Livo H1 – ENC Arnhem (SG) H1 t Walfort
10-mrt 21:15 NDD H1 – Livo H1 Sportcentrum Rozengaarde
16-mrt 18:45 Livo H1 – SWOL 1894 H1 t Walfort
23-mrt 17:00 VZ&PC H1 – Livo H1 De Stamper
30-mrt 19:45 Livo H1 – TriVia H1 t Walfort
6-apr 19:15 De IJsselmeeuwen H1 – Livo H1 De IJsselslag
13-apr 19:15 Livo H1 – Orca H1 t Walfort
       
Heren 2      
22-sep 18:45 Livo H2 – WSG ESTA (SG) H2 t Walfort
29-sep 18:00 De Mors H3 – Livo H2 De Koerbelt
6-okt 18:45 Livo H2 – Het Ravijn H3 t Walfort
13-okt 18:30 Aquapoldro H2 – Livo H2 Sprenkelaar
27-okt 20:00 HZPC/Avéna (SG) H3 – Livo H2 Sportstad Heerenveen BV
3-nov 18:45 Livo H2 – Ritola-Zwemmen en Wa H2 t Walfort
10-nov 16:00 SWOL 1894 H2 – Livo H2 De Vrolijkheid
17-nov 18:45 Livo H2 – De Reest H2 t Walfort
1-dec 17:45 Livo H2 – Azuro H2 t Walfort
8-dec 21:00 OZ&PC H2 – Livo H2 Vondersweijde
19-jan 20:00 WSG ESTA (SG) H2 – Livo H2 Aquarena
26-jan 18:45 Livo H2 – De Mors H3 t Walfort
2-feb 14:45 Het Ravijn H3 – Livo H2 Het Ravijn
9-feb 18:45 Livo H2 – Aquapoldro H2 t Walfort
23-feb 18:45 Livo H2 – HZPC/Avéna (SG) H3 t Walfort
10-mrt 18:30 Ritola-Zwemmen en Wa H2 – Livo H2 Aqualaren
16-mrt 17:45 Livo H2 – SWOL 1894 H2 t Walfort
23-mrt 20:30 De Reest H2 – Livo H2 Bad Hesselingen
7-apr 17:30 Azuro H2 – Livo H2 Dubbelslag
13-apr 18:15 Livo H2 – OZ&PC H2 t Walfort
       
Heren 3      
15-sep 20:00 De Berkelduikers H1 – Livo H3 De Beemd
22-sep 18:00 Livo H3 – WS Twente H4 t Walfort
29-sep 17:00 OZ&PC H3 – Livo H3 Vondersweijde
6-okt 18:00 Livo H3 – Natare H2 t Walfort
27-okt 20:30 Piranha H1 – Livo H3 Het Slagman
3-nov 18:00 Livo H3 – EZC H3 t Walfort
11-nov 18:35 Schuurman BZC H5 – Livo H3 t Timpke
17-nov 18:00 Livo H3 – Schuurman BZC H4 t Walfort
24-nov 18:00 ZPC De Hof H2 – Livo H3 De Vijf Heuvels
9-dec 21:15 NDD H2 – Livo H3 Sportcentrum Rozengaarde
15-dec 18:00 Livo H3 – De Berkelduikers H1 t Walfort
19-jan 19:45 Scholtenhagen H1 – Livo H3 De Wilder
26-jan 18:15 WS Twente H4 – Livo H3 t Wooldrik
2-feb 18:00 Livo H3 – OZ&PC H3 t Walfort
9-feb 16:30 Natare H2 – Livo H3 t Walfort
16-feb 18:00 Livo H3 – Piranha H1 t Walfort
24-feb 15:45 EZC H3 – Livo H3 Het Slagman
9-mrt 18:00 Livo H3 – Schuurman BZC H5 t Walfort
16-mrt 19:45 Schuurman BZC H4 – Livo H3 t Timpke
23-mrt 18:00 Livo H3 – ZPC De Hof H2 t Walfort
30-mrt 18:15 Livo H3 – NDD H2 t Walfort
13-apr 17:30 Livo H3 – Scholtenhagen H1 t Walfort
       
Heren 4      
29-sep 17:45 Livo H4 – De Gendten H2 t Walfort
13-okt 19:40 NDD H6 – Livo H4 Sportcentrum Rozengaarde
27-okt 18:00 Livo H4 – De Berkelduikers H2 t Walfort
10-nov 16:45 DOS H2 – Livo H4 Van Pallandtbad
17-nov 17:15 Livo H4 – De Berkelduikers H3 t Walfort
2-dec 17:05 NDD H5 – Livo H4 Sportcentrum Rozengaarde
8-dec 17:45 Livo H4 – De Spreng H2 t Walfort
15-dec 16:30 Livo H4 – De Gendten H1 t Walfort
5-jan 14:30 Livo H4 – WWV H3 t Walfort
12-jan 17:00 De Gendten H2 – Livo H4 LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
19-jan 18:00 Livo H4 – NDD H6 t Walfort
2-feb 17:45 De Berkelduikers H2 – Livo H4 De Beemd
9-feb 18:00 Livo H4 – DOS H2 t Walfort
9-mrt 17:00 De Berkelduikers H3 – Livo H4 De Beemd
16-mrt 16:15 Livo H4 – NDD H5 t Walfort
30-mrt 16:15 De Spreng H2 – Livo H4 Rhienderoord
6-apr 19:45 WWV H3 – Livo H4 Jaspers
13-apr 17:45 De Gendten H1 – Livo H4 LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
       
Gemengd <15    
16-sep 15:25 Aquapoldro CG1 – Livo CG1 Sprenkelaar
23-sep 16:00 Livo CG1 – DOS CG1 t Walfort
7-okt 16:45 Proteus CG1 – Livo CG1 De Schaeck
13-okt 18:30 Livo CG1 – NDD CG1 t Walfort
27-okt 16:30 Livo CG1 – ENC Arnhem (SG) CG2 t Walfort
3-nov 19:15 VZ&PC CG2 – Livo CG1 De Stamper
10-nov 17:45 Livo CG1 – DWV CG1 t Walfort
17-nov 18:00 DWV CG1 – Livo CG1 Den Helder
24-nov 16:00 De IJsselmeeuwen CG1 – Livo CG1 De IJsselslag
1-dec 17:00 Livo CG1 – De Spreng CG1 t Walfort
15-dec 15:45 Livo CG1 – Aquapoldro CG1 t Walfort
5-jan 17:00 DOS CG1 – Livo CG1 LACO Sportcentrum Oude Ijsselstreek
12-jan 17:00 Livo CG1 – Proteus CG1 t Walfort
26-jan 17:45 NDD CG1 – Livo CG1 Sportcentrum Rozengaarde
9-mrt 17:15 ENC Arnhem (SG) CG2 – Livo CG1 Valkenhuizen
16-mrt 14:45 Livo CG1 – VZ&PC CG2 t Walfort
30-mrt 16:00 Livo CG1 – De IJsselmeeuwen CG1 t Walfort
14-apr 16:15 De Spreng CG1 – Livo CG1 Rhienderoord