Waterpolowedstrijdrooster 2019-2020

Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
14-9-2019 14:00 Gemengd-D <13 Thetis DG1 Livo DG1 LACO Lingewaard BEMMEL
17:00 Gemengd-C <15 Livo CG1 Aqua-Novio’94 CG1 t Walfort AALTEN
18:00 Heren Reserve (Bond) Nunspeet H2 Livo H2 De Brake NUNSPEET
21-9-2019 16:40 Gemengd-D <13 Livo DG1 EZPC DG1 t Walfort AALTEN
17:00 Gemengd-C <15 PFC Rheden CG1 Livo CG1 De Grote Koppel ARNHEM
17:20 Heren Natare H2 Livo H4 t Walfort AALTEN
18:05 Dames Livo Da2 DOS Da1 t Walfort AALTEN
28-9-2019 16:20 Gemengd-D <13 Livo DG1 Natare DG1 t Walfort AALTEN
17:00 Heren Livo H3 Natare H1 t Walfort AALTEN
17:45 Heren Reserve (Bond) Livo H2 ENC Arnhem (SG) H2 t Walfort AALTEN
18:45 Dames (Bond) Livo Da1 Het Y Da1 t Walfort AALTEN
19:10 Dames De Rijn Da2 Livo Da2 Sportfondsenbad De Bongerd WAGENINGEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 Het Y H1 t Walfort AALTEN
29-9-2019 16:30 Gemengd-C <15 ENC Arnhem (SG) CG1 Livo CG1 Valkenhuizen ARNHEM
5-10-2019 17:30 Heren Reserve (Bond) De IJsselmeeuwen H2 Livo H2 De IJsselslag ZUTPHEN
17:45 Gemengd-C <15 Livo CG1 Schuurman BZC CG1 t Walfort AALTEN
18:30 Dames Livo Da2 DWV Da1 t Walfort AALTEN
19:15 Heren Livo H4 NDD H4 t Walfort AALTEN
20:10 Heren (Bond) ZV Haerlem H1 Livo H1 De Planeet HAARLEM
6-10-2019 Competitie deel 1
12-10-2019 16:30 Gemengd-D <13 Schuurman BZC DG2 Livo DG1 t Timpke BORCULO
17:05 Dames NDD Da2 Livo Da2 Sportcentrum Rozengaarde DOETINCHEM
18:15 Gemengd-C <15 Livo CG1 De Gendten CG1 t Walfort AALTEN
18:55 Dames (Bond) ZVVS Da1 Livo Da1 De Kulk VLAARDINGEN
19:00 Heren Livo H3 NDD H2 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 VZV H1 t Walfort AALTEN
19-10-2019 17:55 Heren (Bond) Waterpolo Den Haag (SG) H1 Livo H1 Hofbad ‘S-GRAVENHAGE
19:30 Dames EZPC Da1 Livo Da2 De Helster ELST GLD
Herftsvakantie
26-10-2019 Herftsvakantie
16:00 Gemengd-C <15 DWV CG1 Livo CG1 Den Helder DOESBURG
17:00 Dames Livo Da2 RZC/EZZ (SG) Da1 t Walfort AALTEN
17:45 Heren Reserve (Bond) Livo H2 WSG ESTA (SG) H2 t Walfort AALTEN
18:45 Dames (Bond) Livo Da1 MNC Dordrecht Da1 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 BZ&PC H1 t Walfort AALTEN
27-10-2019 14:15 Heren EZC H3 Livo H3 Het Slagman ENSCHEDE
15:45 Gemengd-D <13 Livo DG1 PFC Rheden DG2 t Walfort AALTEN
16:25 Heren Livo H4 DOS H1 t Walfort AALTEN
2-11-2019 16:45 Gemengd-C <15 Livo CG1 De IJsselmeeuwen CG2 t Walfort AALTEN
17:30 Heren Livo H3 OZ&PC H3 t Walfort AALTEN
17:55 Gemengd-D <13 PFC Rheden DG1 Livo DG1 De Grote Koppel ARNHEM
18:50 Dames (Bond) WZC (SG) Da1 Livo Da1 De Veur ZOETERMEER
19:00 Heren Livo H4 NDD H3 t Walfort AALTEN
19:30 Heren Reserve (Bond) HZPC/Avena (SG) H2 Livo H2 Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
20:00 Heren (Bond) MNC Dordrecht H1 Livo H1 Sportboulevard DORDRECHT
Competitie deel 2
9-11-2019 16:20 Gemengd-C <15 NDD CG1 Livo CG1 Sportcentrum Rozengaarde DOETINCHEM
16:20 Gemengd-D <13 Livo DG1 DWV DG1 t Walfort AALTEN
16:45 Heren ZPC De Hof H3 Livo H3 De Vijf Heuvels MARKELO
17:00 Dames Livo Da2 NDD Da3 t Walfort AALTEN
17:45 Heren Reserve (Bond) Livo H2 OZ&PC H2 t Walfort AALTEN
18:45 Dames (Bond) Livo Da1 VZV Da1 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 Aqua-Novio’94 H1 t Walfort AALTEN
21:15 Heren De IJsselmeeuwen H3 Livo H4 De IJsselslag ZUTPHEN
16-11-2019 16:15 Gemengd-D <13 De Breuly DG1 Livo DG1 Lentebad ZEVENAAR
17:30 Heren Livo H3 ZPC De Hof H2 t Walfort AALTEN
17:45 Dames PFC Rheden Da1 Livo Da2 De Grote Koppel ARNHEM
18:20 Dames (Bond) H.B.W. (SG) Da1 Livo Da1 Brandenburg BILTHOVEN
18:45 Heren (Bond) OZ&PC H1 Livo H1 Vondersweijde OLDENZAAL
GK Korte baan
17-11-2019 GK Korte baan
17:45 Heren Schuurman BZC H6 Livo H4 t Timpke BORCULO
19:15 Heren (Bond) ZPC AMERSFOORT H1 Livo H1 Sportcomplex Amerena AMERSFOORT
23-11-2019 17:00 Heren Reserve (Bond) De Mors H2 Livo H2 De Koerbelt RIJSSEN
17:45 Heren Livo H4 WZC-De IJsel (SG) H2 t Walfort AALTEN
17:55 Heren Losser H2 Livo H3 Brilmansdennen LOSSER
19:00 Gemengd-D <13 NDD DG1 Livo DG1 Sportcentrum Rozengaarde DOETINCHEM
19:15 Dames (Bond) Livo Da1 HZPC/Avena (SG) Da1 t Walfort AALTEN
GK Korte baan
24-11-2019 GK Korte baan
30-11-2019 15:30 Dames Hydrofiel Da1 Livo Da2 Erica Terpstra Sportfondsenbad NIJMEGEN
16:35 Gemengd-D <13 Livo DG1 De Breuly DG1 t Walfort AALTEN
17:15 Heren Livo H3 De Dinkel H1 t Walfort AALTEN
18:00 Gemengd-C <15 Thetis CG1 Livo CG1 LACO Lingewaard BEMMEL
18:45 Heren Reserve (Bond) Livo H2 De Mors H3 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 BZC Brandenburg H1 t Walfort AALTEN
7-12-2019 16:45 Heren DWV H2 Livo H3 Den Helder DOESBURG
18:00 Heren Livo H4 Proteus H2 t Walfort AALTEN
18:45 Dames Livo Da2 Montferland Da1 t Walfort AALTEN
19:50 Dames (Bond) Z&PC De Gouwe Da1 Livo Da1 De Sniep WADDINXVEEN
20:45 Heren (Bond) VZC H1 Livo H1 De Vallei VEENENDAAL
14-12-2019 15:00 Gemengd-C <15 Aqua-Novio’94 CG1 Livo CG1 Sportf.bad Nijmegen-West NIJMEGEN
15:55 Gemengd-D <13 Livo DG1 Thetis DG1 t Walfort AALTEN
16:00 Heren DWV H3 Livo H4 Den Helder DOESBURG
18:45 Dames (Bond) Livo Da1 BZ&PC Da1 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 ZPC AMERSFOORT H1 t Walfort AALTEN
15-12-2019 17:20 Heren Reserve (Bond) Aquapoldro H2 Livo H2 Malkander APELDOORN
21-12-2019 Kerstvakantie
4-1-2020 Kerstvakantie
11-1-2020 16:45 Dames DOS Da1 Livo Da2 Van Pallandtbad VARSSEVELD
17:05 Heren Reserve (Bond) ENC Arnhem (SG) H2 Livo H2 Valkenhuizen ARNHEM
17:20 Dames (Bond) Waterpolo Den Haag (SG) Da1 Livo Da1 Hofbad ‘S-GRAVENHAGE
18:15 Gemengd-C <15 Livo CG1 PFC Rheden CG1 t Walfort AALTEN
18:30 Gemengd-D <13 EZPC DG1 Livo DG1 De Helster ELST GLD
21:35 Heren (Bond) Het Y H1 Livo H1 Sportfondsenbad Oost AMSTERDAM
12-1-2019 Competitie deel 3
17:45 Heren NDD H3 Livo H4 Sportcentrum Rozengaarde DOETINCHEM
18-1-2020 17:45 Heren Livo H4 Natare H2 t Walfort AALTEN
18:30 Dames Livo Da2 De Rijn Da2 t Walfort AALTEN
19:15 Heren Natare H1 Livo H3 t Walfort AALTEN
20:00 Dames (Bond) ZV Haerlem Da1 Livo Da1 De Planeet HAARLEM
25-1-2020 14:50 Gemengd-D <13 Natare DG1 Livo DG1 t Walfort AALTEN
15:30 Gemengd-C <15 Livo CG1 ENC Arnhem (SG) CG1 t Walfort AALTEN
17:00 Heren Livo H3 De Berkelduikers H1 t Walfort AALTEN
17:45 Heren Reserve (Bond) Livo H2 De IJsselmeeuwen H2 t Walfort AALTEN
18:15 Dames DWV Da1 Livo Da2 Den Helder DOESBURG
18:35 Heren NDD H4 Livo H4 Sportcentrum Rozengaarde DOETINCHEM
18:45 Dames (Bond) Livo Da1 EZC Da1 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 ZV Haerlem H1 t Walfort AALTEN
1-2-2020 17:20 Gemengd-D <13 PFC Rheden DG2 Livo DG1 De Grote Koppel ARNHEM
17:30 Heren (Bond) VZV H1 Livo H1 De Heerenduinen IJMUIDEN
17:45 Dames Livo Da2 NDD Da2 t Walfort AALTEN
17:50 Heren NDD H2 Livo H3 Sportcentrum Rozengaarde DOETINCHEM
18:30 Heren Reserve (Bond) Livo H2 Nunspeet H2 t Walfort AALTEN
19:25 Dames (Bond) Livo Da1 OZ&PC Da1 t Walfort AALTEN
8-2-2020 17:15 Heren Livo H4 De IJsselmeeuwen H3 t Walfort AALTEN
18:00 Heren Livo H3 EZC H3 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 Waterpolo Den Haag (SG) H1 t Walfort AALTEN
9-2-2020 16:00 Dames (Bond) Het Y Da1 Livo Da1 Sportfondsenbad Oost AMSTERDAM
15-2-2020 17:00 Gemengd-C <15 De Gendten CG1 Livo CG1 LACO Oude Ijsselstreek TERBORG
17:45 Dames RZC/EZZ (SG) Da1 Livo Da2 MFC Doelum RENKUM
17:50 Gemengd-D <13 Livo DG1 Schuurman BZC DG2 t Walfort AALTEN
18:30 Heren Reserve (Bond) Livo H2 HZPC/Avena (SG) H2 t Walfort AALTEN
18:30 Heren De Berkelduikers H1 Livo H3 De Beemd LOCHEM
19:30 Dames (Bond) Livo Da1 ZVVS Da1 t Walfort AALTEN
19:55 Heren (Bond) BZ&PC H1 Livo H1 De Kuil BODEGRAVEN
22-2-2020 19:00 Dames (Bond) MNC Dordrecht Da1 Livo Da1 Sportboulevard DORDRECHT
Voorjaars vakantie
29-2-2020 Voorjaars vakantie
16:45 Heren DOS H1 Livo H4 Van Pallandtbad VARSSEVELD
17:15 Gemengd-C <15 Livo CG1 DWV CG1 t Walfort AALTEN
18:00 Dames Livo Da2 EZPC Da1 t Walfort AALTEN
18:30 Heren OZ&PC H3 Livo H3 Vondersweijde OLDENZAAL
18:45 Dames (Bond) Livo Da1 WZC (SG) Da1 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 MNC Dordrecht H1 t Walfort AALTEN
7-3-2020 16:45 Gemengd-C <15 Livo CG1 Thetis CG1 t Walfort AALTEN
17:15 Heren (Bond) Aqua-Novio’94 H1 Livo H1 Sportf.bad Nijmegen-West NIJMEGEN
17:15 Heren Reserve (Bond) OZ&PC H2 Livo H2 Vondersweijde OLDENZAAL
17:30 Dames (Bond) VZV Da1 Livo Da1 De Heerenduinen IJMUIDEN
17:30 Heren Livo H3 ZPC De Hof H3 t Walfort AALTEN
8-3-2020 17:05 Dames NDD Da3 Livo Da2 Sportcentrum Rozengaarde DOETINCHEM
14-3-2020 16:35 Gemengd-D <13 Livo DG1 PFC Rheden DG1 t Walfort AALTEN
17:15 Heren Livo H4 Schuurman BZC H6 t Walfort AALTEN
16:45 Gemengd-C <15 De IJsselmeeuwen CG2 Livo CG1 De IJsselslag ZUTPHEN
17:30 Heren ZPC De Hof H2 Livo H3 De Vijf Heuvels MARKELO
18:45 Dames Livo Da2 PFC Rheden Da1 t Walfort AALTEN
19:30 Dames (Bond) Livo Da1 H.B.W. (SG) Da1 t Walfort AALTEN
21:00 Heren Reserve (Bond) WSG ESTA (SG) H2 Livo H2 Aquarena EMMEN
15-3-2020 Competitie deel 4
21-3-2020 16:00 Gemengd-D <13 DWV DG1 Livo DG1 Den Helder DOESBURG
17:15 Gemengd-C <15 Livo CG1 NDD CG1 t Walfort AALTEN
18:00 Heren Livo H3 Losser H2 t Walfort AALTEN
18:30 Heren WZC-De IJsel (SG) H2 Livo H4 De Scheg DEVENTER
18:45 Heren Reserve (Bond) Livo H2 De Mors H2 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 OZ&PC H1 t Walfort AALTEN
20:25 Dames (Bond) HZPC/Avena (SG) Da1 Livo Da1 Sportstad Heerenveen BV HEERENVEEN
22-3-2020 16:45 Heren Proteus H2 Livo H4 De Schaeck TWELLO
28-3-2020 17:20 Gemengd-D <13 Livo DG1 NDD DG1 t Walfort AALTEN
18:00 Dames Livo Da2 Hydrofiel Da1 t Walfort AALTEN
19:45 Heren De Dinkel H1 Livo H3 Dorper Esch DENEKAMP
29-3-2020 15:45 Dames (Bond) Livo Da1 Z&PC De Gouwe Da1 t Walfort AALTEN
17:55 Gemengd-C <15 Schuurman BZC CG1 Livo CG1 t Timpke BORCULO
4-4-2020 16:00 Heren Reserve (Bond) De Mors H3 Livo H2 De Koerbelt RIJSSEN
18:25 Dames (Bond) BZ&PC Da1 Livo Da1 De Kuil BODEGRAVEN
20:30 Heren (Bond) BZC Brandenburg H1 Livo H1 Brandenburg BILTHOVEN
11-4-2020 17:45 Dames Montferland Da1 Livo Da2 Laco ’s Heerenberg ‘S-HEERENBERG
Pasen
18-4-2020 16:15 Heren Livo H4 DWV H3 t Walfort AALTEN
17:00 Heren Livo H3 DWV H2 t Walfort AALTEN
17:45 Heren Reserve (Bond) Livo H2 Aquapoldro H2 t Walfort AALTEN
18:45 Dames (Bond) Livo Da1 Waterpolo Den Haag (SG) Da1 t Walfort AALTEN
19:45 Heren (Bond) Livo H1 VZC H1 t Walfort AALTEN
25-4-2020 Meivakantie
18:30 Dames (Bond) Livo Da1 ZV Haerlem Da1 t Walfort AALTEN
2-5-2020 18:50 Dames (Bond) OZ&PC Da1 Livo Da1 Vondersweijde OLDENZAAL
9-5-2020 20:00 Dames (Bond) EZC Da1 Livo Da1 Het Slagman ENSCHEDE