Zwemkalender 2015-2016

 

Datum Soort wedstrijd Plaats Inzwemmen Officials
19-09-15 A-comp. Deel 1 Doetinchem 16:15 uur Riette,André,Mark,Sandra,Wouter,Mirjam
20-09-15 Minioren Opstap 1 Lichtenvoorde 14:00 uur gaat niet door,zoeken andere datum
26-09-15 C-comp. 1 Groenlo 16:15 uur Ellen D, Ellen te Br, Roy  res Cindy
27-09-14        
03-10-15 6-kamp deel 1 Lichtenvoorde 14:00 uur TheoBallast,Eline,Aranka,Theo,    
04-10-15        
10-10-15 Minioren Circuit deel 1 Groenlo 16:15 uur Bernadien, Chris, Bert
11-10-15 Dolfijn wedstrijd deel 1 Lichtenvoorde 14:00 uur Han(starter) ouders van jeugdzwemmers
17-10-15 A-comp. deel 2 Lichtenvoorde 15:00 uur Riette, Mark, Sandra,André,
18-10-15        
24-10-15 Junioren Meet deel 1 Lochem 16:30 uur Ellen te Br, Mirjam, Wouter, Theo
25-10-15        
31-10-15 C-comp deel 2 Borculo 14:00 uur Wouter, Ellen te Br, Cindy,  
01-11-15        
07-11-15 Clubmeet      
08-11-15        
14-11-15 6-kamp deel 2 Varsseveld 16:00 uur Mark, Anja, Bernadien
15-11-15 Minioren Opstap deel 2 Lichtenvoorde 14:00 uur Riette, Aranka, Theo, Cindy, Roy, Han
21-11-15 A-comp deel 3 Doetinchem 16:15 uur Riette, Sandra, André, Chris, Mirjam
22-11-15        
28-11-15 Minioren Sprint     Eline
28-11-15 Dolfijnwedstrijd deel 2 Groenlo 16:15 uur ouders van jeugdzwemmers en hulptrainers
29-11-15        
05-12-15        
06-12-15        
12-12-15 Minioren Circuit deel 2 Groenlo 16:15 uur Bernadien, Cindy, Bert,  res  Chris
13-12-14 Limiet wedstrijd Doetinchem 16:15 uur Mladenka
19-12-15 C-comp deel 3 Lichtenvoorde 14:00 uur Eline, Anja, Ellen D, Roy
20-12-15 Junioren Meet deel 2 Lichtenvoorde 14:00 uur Riette, Aranka, Mark, Wouter
20-12-15 Limiet wedstrijd Doetinchem 16:15 uur Mladenka
26-12-15        
27-12-14        
02-01-16        
03-01-16        
09-01-16 GWK     Eline, Theo.
10-01-15 GWK     Eline, Mladenka
16-01-16 6-kamp lange afstanden Borculo 14:00 uur ArankaHanMirjamAnjaEllenD BernadienEllen te B
17-01-16        
23-01-16 Minioren Circuit deel 3 Groenlo 16:15 uur Cindy, Chris, Bert,  res Mark
24-01-16        
30-01-16 GWBK /NJJK     Sandra GWBK
31-01-16 GWBK /NJJK     André GWBK
06-02-16 Minioren Opstap deel 3 Aalten 14:00 uur Aranka,Theo, Han,Wouter,Chris,Bert,evt Riette
07-02-15        
13-02-16        
14-02-16 Dolfijnwedstrijd deel 2 s-Heerenberg 13:30 uur ouder jeugdzwemmers/hulptrainers
20-02-16 A-comp deel 4 s-Heerenberg 17:00 uur Riette, Mark, Sandra, Mladenka, André,Wouter
21-02-16        
27-02-16 C-comp deel 4 Varsseveld 16:00 uur EllenD, Bernadien,Ellen te Br,  res Theo
28-02-16        
05-03-16 6-kamp deel 4 Borculo 14:00 uur Theo, Mirjam, Anja, Bert
06-03-16        
12-03-16 GLAK     Sandra
13-03-16        
19-03-16 Minioren Circuit deel 4 Groenlo 16:15 uur Bernadien, Cindy, Chris  res, Wouter
20-03-16 100×100      
26-03-16        
27-03-16 Pasen      
02-04-16 Dolfijn wedstrijd deel 3 Lochem 16:30 uur ouders jeugdzwemmers/hulptrainers
03-04-16 Clubkampioenschappen Lichtenvoorde 13:30 uur allemaal
09-04-16 C-comp deel 5 Ulft 17:15 uur  Anja, Ellen D, Ellen te Br  evt. Theo
10-04-16        
16-04-16 6-kamp deel 5 Groenlo 16:15 uur Han, Wouter, Cindy
16-04-16 Junioren Meet Vaassen   Mark, Mirjam, Anja, Sandra
17-04-16 Limietwedstrijd Doetinchem 16:15 uur Mladenka
23-04-16 Minioren Circuit deel 5 Groenlo 16:15 uur Cindy, Chris, Bert 
24-04-16        
30-04-16 Minioren Opstap deel 4 Lochem 16:30 uur Aranka, Theo, Han, EllenD,Bernadien,Ellen  te B
01-05-16       Chris, Bert, Roy?
07-05-16 Dolfijn wedstrijd deel 4 Aalten 14:00 uur ouders juegdzwemmers/hulptrainers
08-05-16        
14-05-16 Nordhorn     min 3 klokkers
15-05-16 Nordhorn   Mladenka min 3 klokkers
21-05-16 GK     Eline,Theo
22-05-16 GK     Eline 
28-05-16 GK     Eline
29-05-16 GK     Eline
04-06-16 Junioren Meet deel 4 Apeldoorn   Mirjam, Anja, André, Wouter, Ellen te Br
05-06-16        
11-06-16 Minioren Finale     Eline
12-06-16 Minioren Finale     Eline
18-06-16 GBK/ NJJK     Ellen D  GBK
19-06-16 GBK/ NJJK     Sandra  GBK
25-06-16 6-kamp deel 6 Westervoort 16:30 uur Theo, Mladenka, André, Ellen te Br
26-06-16        
02-07-16        
03-07-16 Elite cup     Mladenka