Zwemkalender 2017-2018

Concept agenda zwemwedstrijden 2017-2018 

Datum Wedstrijd Plaats Inzwemmen
zaterdag 26 augustus 2017 Trainingsdag Lichtenvoorde  
zondag 27 augustus 2017      
zaterdag 2 september 2017      
zondag 3 september 2017      
zaterdag 9 september 2017      
zondag 10 september 2017      
zaterdag 16 september 2017 Minioren/Junioren deel 1 Lichtenvoorde 14:00 uur
zondag 17 september 2017      
zaterdag 23 september 2017 Junioren Meet deel 1 Apeldoorn 16:30 uur
zondag 24 september 2017      
zaterdag 30 september 2017 Competitie deel 1 Groenlo 16:15 uur
zondag 1 oktober 2017      
zaterdag 7 oktober 2017 Swimkick/Minioren deel 1    
zondag 8 oktober 2017 Swimkick/Minioren deel 1    
zaterdag 14 oktober 2017 Junioren/Jeugd/Senioren deel 1 Zutphen 15:15 uur
zondag 15 oktober 2017      
zaterdag 21 oktober 2017      
zondag 22 oktober 2017 Limietwedstrijd Doetinchem 16:15 uur
zaterdag 28 oktober 2017 Zeskamp deel 1 Lichtenvoorde 15:00 uur
zondag 29 oktober 2017 Limietwedstrijd Doetinchem 16:15 uur
zaterdag 4 november 2017 Junioren/Jeugd/Senioren deel 2 Zutphen 15:15 uur
zaterdag 4 november 2017 Dolfijnwedstrijd deel 1 Groenlo 16:15 uur
zondag 5 november 2017      
zaterdag 11 november 2017 GK kb Nijmegen  
zondag 12 november 2017 GK kb Nijmegen  
zaterdag 18 november 2017 GK kb Nijmegen  
zondag 19 november 2017 GK kb Nijmegen  
zaterdag 25 november 2017 Zeskamp deel 2 Borculo 14:00 uur
zondag 26 november 2017      
zaterdag 2 december 2017 Junioren Meet deel 2 Lichtenvoorde 15:00 uur
zondag 3 december 2017      
zaterdag 9 december 2017 Minioren/Junioren deel 2 Groenlo 16:15 uur
zondag 10 december 2017      
donderdag 14 december 2017 NJJK kb    
vrijdag 15 december 2017 NJJK kb    
zaterdag 16 december 2017 GBK kb    
zaterdag 16 december 2017 NJJK kb    
zondag 17 december 2017 GBK kb    
zondag 17 december 2017 NJJK kb    
zondag 17 december 2017 Dolfijnwedstrijd deel 2 's-Heerenberg  
donderdag 21 december 2017 ONK kb    
vrijdag 22 december 2017 ONK kb    
zaterdag 23 december 2017 ONK kb    
zondag 24 december 2017      
zaterdag 30 december 2017      
zondag 31 december 2017      
zaterdag 6 januari 2018      
zondag 7 januari 2018      
zaterdag 13 januari 2018 Competitie deel 2 Lichtenvoorde 14:00 uur
zondag 14 januari 2018 Zeskamp deel 3 's-Heerenberg 13:30 uur
zaterdag 20 januari 2018 Junioren/Jeugd/Senioren deel 3 Zutphen 15:15 uur
zondag 21 januari 2018      
zaterdag 27 januari 2018 Swimkick/Minioren deel 2    
zondag 28 januari 2018 Swimkick/Minioren deel 2