Commissies

Wat is een vereniging zonder vrijwilligers? En in een goed georganiseerde vereniging als Z.P.C. Livo zijn er een behoorlijk aantal vrijwilligers in commissies werkzaam. Natuurlijk kan het zijn dat er aanvullingen of correcties zijn voor onderstaande lijst. Aarzel dan niet een e-mail te sturen aan info@livo.nl.

Ook voor meer informatie over Z.P.C. Livo kunt u hier terecht. Op deze pagina staat een overzicht van alle commissies met daarbij de leden die deze commissie vormen. Aarzel niet contact met hen op te nemen!

Laatst geupdatet: 4 maart 2021

Bestuur Z.P.C. Livo

Volledig bestuur van de vereniging.

Emailadres: bestuur@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Wopereis, R. Raymond Voorzitter raymond@livo.nl
Reede, J Joost Secretariaat joost@livo.nl
Gartsen-Buil, A Anja Penningmeester anja@livo.nl
Bloemberg, C. Chris Algemeen lid chris@livo.nl
te Luke, R. Rini Algemeen lid rini@livo.nl
Holweg, R Ronald Algemeen lid ron@livo.nl
ter Haar, W Wouter Algemeen lid wouter@livo.nl

Technische Commissie

De Technische Commissie is het overkoepelend orgaan van de Zwem- en Waterpolo Commissie.

Emailadres: tc@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Wopereis, R Raymond Voorzitter raymond@livo.nl
Berendsen, M. Manfred Algemeen Lid Waterpolo manfred@livo.nl
Remerie, K Kirsten Algemeen Lid Zwemmen kirsten@livo.nl

 

De Technische Commissie is onderverdeeld in een Zwem Commissie en een Waterpolo Commissie;

Zwem Commissie

De Zwemcommissie regelt alle zaken rondom het wedstrijdzwemmen, waaronder de zwemtrainingen, zwemwedstrijden, clubkampioenschappen en overige activiteiten.

Emailadres: zc@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Remerie, K Kirsten Voorzitter kirsten@livo.nl
Hillen-Vonhof, E Eline Algemeen Lid eline@livo.nl
Wopereis, L Laura Algemeen Lid laura@livo.nl
van den Bergh, N Nicole Algemeen lid
Rougoor-Fiering, Thaisa Thaisa Algemeen lid

Waterpolo Commissie

De Waterpolo Commissie regelt alle zaken rondom de waterpolowedstrijden.

Emailadres: wpc@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Berendsen, M Manfred Polosecretaris manfred@livo.nl
Lensink, B Breanne Secretaris breanne@livo.nl
Klein Avink, M Mark Algemeen lid markblommers@hotmail.com
Vacant Algemeen lid
Vacant Algemeen lid

Commissie Recreatie 

De Commissie Recreatie is verantwoordelijk voor alle recreatieve activiteiten buiten de wedstrijden om zoals spelmiddagen, droppings, het Pinksterkamp enz..

Emailadres: cr@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Sterenborg, K Koen Algemeen lid
Roelofswaard, M Marijn Algemeen lid
Tombergen, B Bram Algemeen lid
Visser, T Tara Algemeen lid

Redactie Commissie

De Redactie Commissie is verantwoordelijk voor het uitbrengen van de nieuwsbrief, het bijhouden van de website en social media.

Emailadres: redactie@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Fiering, S Selynn Algemeen lid
Te Pas, K Karlijn Algemeen lid
Rougoor-Fiering, T Thaisa Algemeen lid
Beerten, J Jesse Algemeen lid

Clubruimte Commissie

De Clubruimte Commissie is verantwoordelijk voor de algehele exploitatie van de clubruimte.

Emailadres: clubruimte@livo.nl

Reserveringen clubruimte via: nielswekking1991@gmail.com

Naam Voornaam Functie E-mail
Bokkers, A Arjan Voorzitter
Bonnink, R Robin Algemeen lid
Wekking, N Niels Algemeen lid nielswekking1991@gmail.com

Sponsor Commissie

De Sponsor Commissie heeft tot doel sponsoren te vinden en te binden.

Emailadres: sponsors@livo.nl

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail
Bloemberg, C Chris Algemeen lid chris@livo.nl

 Zwem-4-daagse Commissie

De Zwem-4-daagse Commissie organiseert jaarlijks in de herfstvakantie de Zwem-4-daagse.

Emailadres: zwem-4-daagse@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
te Luke, R. Rini Algemeen lid rini@livo.nl
Rensing, S. Stefan Algemeen lid stefan@livo.nl
Wopereis, L Laura Algemeen lid laura@livo.nl
Berendsen-Ribbink, M. Mirella Algemeen lid mirella@livo.nl

Financiële controle commissie

Jaarlijkse controle van de financiële handel en wandel.

Naam Voornaam Functie E-mail
Bloemberg, B Barry Algemeen lid barry@livo.nl
Oonk, E Edith Algemeen lid edith@livo.nl