Commissies

Wat is een vereniging zonder vrijwilligers? En in een goed georganiseerde vereniging als ZPC LIVO zijn er een behoorlijk aantal vrijwilligers in commissies werkzaam. Natuurlijk kan het zijn dat er aanvullingen of correcties zijn voor onderstaande lijst. Aarzel dan niet een e-mail te sturen aan info@livo.nl.

Ook voor meer informatie over ZPC Livo kunt u hier terecht. Op deze pagina staat een overzicht van alle commissies met daarbij de leden die deze commissie vormen. Aarzel niet contact met hen op te nemen!

Laatst geupdatet: 21 mei 2019

Bestuur ZPC LIVO

Volledig bestuur van de vereniging.

Emailadres: bestuur@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Wopereis, R. Raymond Voorzitter raymond@livo.nl
Reede, J Joost Secretariaat joost@livo.nl
Garten-Buil, A Anja Penningmeester anja@livo.nl
Bloemberg, C. Chris Algemeen lid chris@livo.nl
te Luke, R. Rini Algemeen lid rini@livo.nl
Holweg, R Ron Algemeen lid ron@livo.nl
ter Haar, W Wouter Algemeen lid wouter@livo.nl

Technische Commissie

De Technische Commissie is verantwoordelijk voor de organisatie van alle zwem- en polowedstrijden, deelname aan de diverse Gelderse en Nationale kampioenschappen

Emailadres: tc@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie E-mail
Wopereis, R Raymond Voorzitter raymond@livo.nl
Bomers, H Herbi Algemeen Lid Waterpolo herbi@livo.nl
Remerie, K Kirsten Algemeen Lid Zwemmen k_remerie@hotmail.com

De Technische Commissie is onderverdeeld in een Zwem Commissie en een Waterpolo Commissie;

Zwem Commissie

Emailadres: zc@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Wopereis, L Laura Algemeen Lid laura@livo.nl
Vonhof, E Eline Algemeen Lid eline_vonhof@hotmail.com
Remerie, K Kirsten Secretaris k_remerie@hotmail.com
van den Bergh, N Nicole Algemeen lid

Waterpolo Commissie

Emailadres: wpc@livo.nl

Naam Voornaam Functie E-mail
Berendsen, M Manfred Polosecretaris manfred@livo.nl
Bomers, H Herbi Voorzitter herbi@livo.nl
Klein Avink, M Mark Algemeen lid markblommers@hotmail.com
Lensink, B Breanne Algemeen lid breanne@livo.nl
Lensink, M Mathieu Algemeen lid mathieulensink@hotmail.com
Lensink, R Robbin Algemeen lid robbin@livo.nl

Commissie Recreatie 

De Commissie Recreatie is verantwoordelijk voor alle recreatieve activiteiten buiten de wedstrijden om zoals spelmiddagen, droppings, het Pinksterkamp enz..

Emailadres: cr@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie E-mail
Sterenborg, K Koen Algemeen lid
Roelofswaard, M Marijn Algemeen lid
Tombergen, B Bram Algemeen lid  
Visser, T Tara Algemeen lid  

Redactie Commissie

De Redactie Commissie is verantwoordelijk voor het uitbrengen van de nieuwsbrief en het bijhouden van de website.

Emailadres: redactie@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie E-mail
Reede, J Joost Voorzitter joost@livo.nl
Knufing, R Ruben Algemeen lid  
Fiering, S Selynn Algemeen lid  
Te Pas, K Karlijn Algemeen lid

Clubruimte Commissie

De Clubruimte Commissie is verantwoordelijk voor de algehele exploitatie van de clubruimte.

Emailadres: clubruimte@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie E-mail
Bokkers, A Arjan Voorzitter clubruimte@livo.nl
Bonnink, R Robin Algemeen lid
Wekking, N Niels Algemeen lid

Sponsor Commissie

De Sponsor Commissie heeft tot doel sponsoren te vinden en te binden.

Emailadres: sponsors@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie Telefoonnr. E-mail
Bloemberg, C Chris Algemeen lid chris@livo.nl

 Zwem-4-daagse Commissie

De Zwem-4-daagse Commissie organiseert jaarlijks in de herfstvakantie de Zwem-4-daagse.

Emailadres: zwem-4-daagse@livo.nl

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie E-mail
te Luke, R. Rini Algemeen lid rini@livo.nl
Rensing, S. Stefan Algemeen lid stefan@livo.nl
Wopereis, L Laura Algemeen lid laura@livo.nl
Berendsen-Ribbink, M. Mirella Algemeen lid mirella@livo.nl

Financiële controle commissie

Jaarlijkse controle van de financiële handel en wandel.

Samenstelling commissie

Naam Voornaam Functie E-mail
Bloemberg, B Barry Algemeen lid barry@livo.nl
Oonk, E Edith Algemeen lid edith@livo.nl