Teamindeling 2019-2020

Voorlopige teamindeling seizoen 2019 – 2020.
Voor Dames 1 & 2 wordt voor 1 september de teamindeling samengesteld door trainers, aanvoerders en WPC.

Dames 1 & 2
1 Rona Baks
2 Selynn Fiering
3 Anke Halink
4 Breanne Lensink
5 Carmen Nijenhuis
6 Leonie Otten
7 Marloes Otten
8 Eva Spekschoor
9 Marinka Oonk
10 Cynthia Bonnink
11 Anke Groot Kormelink
12 Iris Huinink
13 Jennifer Kleinnibbelink
14 Sanne Lemerder
15 Marieke Navis
16 Wendy Oolthuis
17 Karleen Oonk
18 Jill Spilman
19 Noa Spilman
20 Mara Taken
21 Sylke Luiten
22 Eline Vonhof
23 Renske Luiten
Dames 1
Trainer Daan Ratering
Niek Giesen
Coach Daan Ratering
Niek Giesen
Aanvoerder Rona Baks
Training Dinsdag 19:00-19:30 kracht/stab Lichtenvoorde
19:30-21:00 Lichtenvoorde
Vrijdag 19:30-21:00 Lichtenvoorde
Dames 2
Trainer Daan Ratering
Coach Stijn Lensink
Aanvoerder Cynthia Bonnink
Training Dinsdag 19:30-21:00 Lichtenvoorde
Vrijdag 19:30-20:30 Lichtenvoorde
Heren 1
1 Roy Bille ter
2 Arjan Bokkkers
3 Robin Bonnink
4 Matthieu Lensink
5 Stijn  Lensink
6 Dinand Oonk
7 Pim Pas te
8 Daan Ratering
9 Jeroen Scheuter
10 Koen Sterenborg
Trainer Han Otten
Coach Han  Otten
Ass.Coach
Aanvoerder Arjan Bokkers
Training Dinsdag 20:30-21:00 kracht/stab Lichtenvoorde
21:00-22:30 Lichtenvoorde
Vrijdag 21:30-23:00 Aalten
Heren 2
1 Niek Giessen
2 Joost Immink
3 Dirk Jong de
4 Roel Jong de
5 Mark Klein Avink
6 Ramon Lammers
7 Dick Looman
8 Thymen Oonk
9 Teun Schutten
10 Niels Tesselaar
11 Wilmar Westerveld
12 Lars Woerds ter
Trainer Han Otten
Coach N.v.t. N.v.t.
Ass.Coach
Aanvoerder Lars ter Woerds
Training Dinsdag 20:30-21:00 kracht/stab Lichtenvoorde
21:00-22:30 Lichtenvoorde
Vrijdag 21:30-23:00 Aalten
Heren 3
1 Manfred Berendsen
2 Andre Bloemberg
3 Koen Bokkers
4 Herbi Bomers
5 Vincent Bomers
6 Patrick Gartsen
7 Marcel Jansen
8 Daan Jansen
9 Tom Salemink
10 Barry Bloemberg
11 Ewald Berendsen Reserve
Trainer Chris Bloemberg
Herbi Bomers
Coach N.v.t.
Aanvoerder ???? ????
Training Dinsdag 21:00-22:30 Lichtenvoorde
Vrijdag 21:00-22:00 Lichtenvoorde
Heren 4
1 Chris Bloemberg
2 Bram Ebbers
3 Marcel Kemperman
4 Thymen Voerman
5 Rick Lensink
6 Rick Nijenhuis
7 Robin Nijhof
8 Joost Reede
9 Marcel Spaan
10 Anjo Toren van de
11 Niels Wekking
Gijs Sterenborg Reserve
Mike Vrijdag Reserve
Maarten  Lobeek Reserve H3+4
Stefan Rensing Reserve H3+4
Trainer Chris Bloemberg
Herbi Bomers
Coach Anjo van de Toren
Aanvoerder ???????? ??????????????
Training Dinsdag 21:00-22:30 Lichtenvoorde
Vrijdag 21:00-22:00 Lichtenvoorde
Jeugd C – O15 – (2005-2006)
1 Quinty Lukkassen
2 Sam Maes
3 Aline Meuleman
4 Manouk Paul
5 Lynn Rotter
6 Tom Oonk Wordt opgegeven in 013 team
7 Maud Schutten
8 Caya Verbruggen
9 Jip Vreuls
10 Karyn Wopereis
11 Mijntje Wopereis
Trainer Manfred Berendsen
Coach Manfred Berendsen
Aanvoerder
Training Dinsdag 18:45-19:30 Lichtenvoorde
Donderdag 17:45-18:45 Lichtenvoorde
Jeugd D – O13 (2007-2008)
1 Carolien Bergh van den
2 Jet Rötter
3 Willem Lensink
4 Valeria Nicolic
5 Nora Nijhof
6 Milou Paul
7 Loïs Vels
8 Lukas  Rietberg
9 Taro Have ten Reserve
Trainer Anjo Toren van de
Niels
Coach Niels
Aanvoerder
Training Dinsdag 18:45-19:30 Lichtenvoorde
Donderdag 17:45-18:45 Lichtenvoorde
Jeugd E – O11 – mini polo 2009-2010 Wordt nog aangevuld
1 Stan Bergh van den
2 Mila Buil
3 Eva Groot Kormelink
4 Marit Groot Kormelink
5 Indy  Jansen
6 Nicole Krabben
7 Melle Nijhof
8 Romy Poele te
9 Toby Rietberg
10 Stan Roerdink
Trainer Niels Wekking
Begeleider
Training Zaterdag 11:45-12:30 Lichtenvoorde