W-Officialrooster 2019-2020

T/m april 2020

Datum Tijd Wedstrijd ZITTEN
zaterdag 11-01-20 18:15:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – PFC Rheden CG1 (Gemengd-C <15) Dinand Robin
zaterdag 18-01-20 17:45:00 Livo H4 (Heren) – Natare H2 (Heren) Lars Mathieu Jennifer
zaterdag 18-01-20 18:30:00 Livo Da2 (Dames) – De Rijn Da2 (Dames) Lars Mathieu Chris
zaterdag 25-01-20 15:30:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – ENC Arnhem (SG) CG1 (Gemengd-C <15) Stijn Marinka
zaterdag 25-01-20 17:00:00 Livo H3 (Heren) – De Berkelduikers H1 (Heren) Marloes Marinka Ramon
zaterdag 25-01-20 17:45:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – De IJsselmeeuwen H2 (Heren Reserve (Bond)) Koen Robin Tom
zaterdag 25-01-20 18:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – EZC Da1 (Dames (Bond)) Dirk Niels T Tom
zaterdag 25-01-20 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – ZV Haerlem H1 (Heren (Bond)) Bréanne Leonie Niek
zaterdag 01-02-20 17:45:00 Livo Da2 (Dames) – NDD Da2 (Dames) Iris Eva Carmen
zaterdag 01-02-20 18:30:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – Nunspeet H2 (Heren Reserve (Bond)) Karleen Cynthia Jennifer
zaterdag 01-02-20 19:25:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – OZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Ramon Mark Joost
zaterdag 08-02-20 17:15:00 Livo H4 (Heren) – De IJsselmeeuwen H3 (Heren) Stijn Dinand Selynn
zaterdag 08-02-20 18:00:00 Livo H3 (Heren) – EZC H3 (Heren) Cynthia Rick L Selynn
zaterdag 08-02-20 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – Waterpolo Den Haag (SG) H1 (Heren (Bond)) Cynthia Rick L Leonie
zaterdag 15-02-20 17:50:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – Schuurman BZC DG2 (Gemengd-D <13) Rona Carmen
zaterdag 15-02-20 18:30:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – HZPC/Avéna (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) Rick N Chris Niels W
zaterdag 15-02-20 19:30:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – ZVVS Da1 (Dames (Bond)) Rick N Chris Niels W
zaterdag 29-02-20 17:15:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – DWV CG1 (Gemengd-C <15) Eva Marinka
zaterdag 29-02-20 18:00:00 Livo Da2 (Dames) – EZPC Da1 (Dames) Koen Arjan Dirk
zaterdag 29-02-20 18:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – WZC (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) Jennifer Karleen Dirk
zaterdag 29-02-20 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – MNC Dordrecht H1 (Heren (Bond)) Niek Selynn Iris
zaterdag 07-03-20 16:45:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – Thetis CG1 (Gemengd-C <15) Rick L Rick N
zaterdag 07-03-20 17:30:00 Livo H3 (Heren) – ZPC De Hof H3 (Heren) Rick L Rick N Chris
zaterdag 14-03-20 16:35:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – PFC Rheden DG1 (Gemengd-D <13) Eva Wendy O
zaterdag 14-03-20 17:15:00 Livo H4 (Heren) – Schuurman BZC H6 (Heren) Eva Wendy O Carmen
zaterdag 14-03-20 18:45:00 Livo Da2 (Dames) – PFC Rheden Da1 (Dames) Arjan Mathieu Robin
zaterdag 14-03-20 19:30:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – H.B.W. (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) Arjan Mathieu Robin
zaterdag 21-03-20 17:15:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – NDD CG1 (Gemengd-C <15) Ramon Koen
zaterdag 21-03-20 18:00:00 Livo H3 (Heren) – Losser H2 (Heren) Ramon Koen Cynthia
zaterdag 21-03-20 18:45:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – De Mors H2 (Heren Reserve (Bond)) Rick N Tom Cynthia
zaterdag 21-03-20 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – OZ&PC H1 (ManMeer Cup Heren) Mark Joost Niels T
zaterdag 28-03-20 17:20:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – NDD DG1 (Gemengd-D <13) Lars Bréanne
zaterdag 28-03-20 18:00:00 Livo Da2 (Dames) – Hydrofiel Da1 (Dames) Lars Bréanne Rick L
zondag 29-03-20 15:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – Z&PC De Gouwe Da1 (Dames (Bond)) Dirk Tom Stijn
zaterdag 18-04-20 16:15:00 Livo H4 (Heren) – DWV H3 (Heren) Rona Marloes Niek
zaterdag 18-04-20 17:00:00 Livo H3 (Heren) – DWV H2 (Heren) Rona Marloes Niek
zaterdag 18-04-20 17:45:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – Aquapoldro H2 (Heren Reserve (Bond)) Arjan Stijn Dinand
zaterdag 18-04-20 18:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – Waterpolo Den Haag (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) Mark Joost Niels T
zaterdag 18-04-20 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – VZC H1 (Heren (Bond)) Leonie Iris Bréanne
zaterdag 25-04-20 18:30:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – ZV Haerlem Da1 (ManMeer Cup Dames) Lars Dinand Stijn

T/m december 2019

Datum Tijd Wedstrijd ZITTEN
zaterdag 14-09-19 17:00:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – Aqua-Novio’94 CG1 (Gemengd-C <15) Bréanne Iris
zaterdag 21-09-19 16:40:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – EZPC DG1 (Gemengd-D <13) Wendy O Jennifer
zaterdag 21-09-19 18:05:00 Livo Da2 (Dames) – DOS Da1 (Dames) Robin Dinand Lars
zaterdag 28-09-19 16:20:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – Natare DG1 (Gemengd-D <13) Dirk Ramon
zaterdag 28-09-19 17:00:00 Livo H3 (Heren) – Natare H1 (Heren) Arjan Koen Carmen
zaterdag 28-09-19 17:45:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – ENC Arnhem (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) Arjan Koen Mathieu
zaterdag 28-09-19 18:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – Het Y Da1 (Dames (Bond)) Mark Joost Niels T
zaterdag 28-09-19 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – Het Y H1 (Heren (Bond)) Mark Joost Niels T
zaterdag 05-10-19 17:45:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – Schuurman BZC CG1 (Gemengd-C <15) Cynthia Jennifer
zaterdag 05-10-19 18:30:00 Livo Da2 (Dames) – DWV Da1 (Dames) Chris Niels W Marinka
zaterdag 05-10-19 19:15:00 Livo H4 (Heren) – NDD H4 (Heren) Tom Marloes Marinka
zaterdag 12-10-19 18:15:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – De Gendten CG1 (Gemengd-C <15) Mathieu Stijn
zaterdag 12-10-19 19:00:00 Livo H3 (Heren) – NDD H2 (Heren) Dirk Niels W Lars
zaterdag 12-10-19 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – VZV H1 (Heren (Bond)) Dirk Niels W Lars
zaterdag 26-10-19 17:00:00 Livo Da2 (Dames) – RZC/EZZ (SG) Da1 (Dames) Carmen Eva Iris
zaterdag 26-10-19 17:45:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – WSG ESTA (SG) H2 (Heren Reserve (Bond)) Robin Dinand Karleen
zaterdag 26-10-19 18:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – MNC Dordrecht Da1 (ManMeer Cup Dames) Mark Joost Karleen
zaterdag 26-10-19 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – BZ&PC H1 (Heren (Bond)) Selynn Leonie Niek
zondag 27-10-19 15:45:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – PFC Rheden DG2 (Gemengd-D <13) Mathieu Leonie
zondag 27-10-19 16:25:00 Livo H4 (Heren) – DOS H1 (Heren) Mathieu Leonie Cynthia
zaterdag 02-11-19 16:45:00 Livo CG1 (Gemengd-C <15) – De IJsselmeeuwen CG2 (Gemengd-C <15) Rick N Rick L
zaterdag 02-11-19 17:30:00 Livo H3 (Heren) – OZ&PC H3 (Heren) Rick N Rick L Wendy O
zaterdag 02-11-19 19:00:00 Livo H4 (Heren) – NDD H3 (Heren) Tom Cynthia Wendy O
zaterdag 09-11-19 16:20:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – DWV DG1 (Gemengd-D <13) Eva Marinka
zaterdag 09-11-19 17:00:00 Livo Da2 (Dames) – NDD Da3 (Dames) Eva Marinka Niels T
zaterdag 09-11-19 17:45:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – OZ&PC H2 (Heren Reserve (Bond)) Karleen Jennifer Marloes
zaterdag 09-11-19 18:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – VZV Da1 (Dames (Bond)) Karleen Jennifer Marloes
zaterdag 09-11-19 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – Aqua-Novio’94 H1 (Heren (Bond)) Rona Niek Iris
zaterdag 16-11-19 17:30:00 Livo H3 (Heren) – ZPC De Hof H2 (Heren) Chris Ramon Rick N
zaterdag 23-11-19 17:45:00 Livo H4 (Heren) – WZC-De IJsel (SG) H2 (Heren) Koen Robin Dinand
zaterdag 23-11-19 19:15:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – HZPC/Avéna (SG) Da1 (ManMeer Cup Dames) Koen Robin Dinand
zaterdag 30-11-19 16:35:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – De Breuly DG1 (Gemengd-D <13) Stijn Arjan
zaterdag 30-11-19 17:15:00 Livo H3 (Heren) – De Dinkel H1 (Heren) Stijn Arjan Ramon
zaterdag 30-11-19 18:45:00 Livo H2 (Heren Reserve (Bond)) – De Mors H3 (Heren Reserve (Bond)) Bréanne Rona Selynn
zaterdag 30-11-19 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – BZC Brandenburg H1 (Heren (Bond)) Bréanne Rona Selynn
zaterdag 07-12-19 18:00:00 Livo H4 (Heren) – Proteus H2 (Heren) Marloes Wendy O Jennifer
zaterdag 07-12-19 18:45:00 Livo Da2 (Dames) – Montferland Da1 (Dames) Chris Rick L Rick N
zaterdag 14-12-19 15:55:00 Livo DG1 (Gemengd-D <13) – Thetis DG1 (Gemengd-D <13) Leonie Iris
zaterdag 14-12-19 18:45:00 Livo Da1 (Dames (Bond)) – BZ&PC Da1 (Dames (Bond)) Dirk Lars Tom
zaterdag 14-12-19 19:45:00 Livo H1 (Heren (Bond)) – ZPC AMERSFOORT Schoonderbeek Bouw ZPC AMERSFOORT H1 (Heren (Bond)) Niek Bréanne Rona