Wedstrijdkalender 2022-2023

Datum Wedstrijd Plaats Aanwezig / Vertrek Inzwemmen / Juryvergadering Aanvang wedstrijd
zondag 18 september 2022 Minioren Circuit deel 1 Hengelo 12.00 uur 13.00 uur 13.30 uur
zondag 2 oktober 2022 Competitie deel 1 Enschede 11.45 uur 13.00 uur 13.30 uur
zaterdag 8 oktober 2022 Minioren Circuit deel 2 Denekamp 12.15 uur 13.30 uur 14.00 uur
zondag 9 oktober 2022 Regio Oost Circuit deel 1 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.00 uur
zaterdag 15 oktober 2022 Vijfkamp deel 1 Varsseveld 13.00 uur 13.30 uur 14.00 uur
zaterdag 5 november 2022 NMK kb
zondag 6 november 2022 Dolfijnwedstrijd deel 1 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.00 uur
Regio Oost Circuit deel 2 Enschede 11.45 uur 13.00 uur 13.30 uur
NMK kb
zaterdag 19 november 2022 Competitie deel 2 Winterswijk 13.15 uur 14.00 uur 14.45 uur
zaterdag 26 november 2022 Vijfkamp deel 2 Groenlo 15.45 uur 16.15 uur 16.45 uur
zondag 27 november 2022 Minioren Circuit deel 3 Enschede 12.00 uur 13.00 uur 13.30 uur
zaterdag 10 december 2022 NJK kb Eindhoven
zondag 11 december 2022 NJK kb Eindhoven
zaterdag 17 december 2022 NK kb Den Haag
zondag 18 december 2022 NK kb Den Haag
zaterdag 14 januari 2023 Minioren Circuit deel 4 Oldenzaal 13.30 uur 14.30 uur 15.00 uur
zaterdag 21 januari 2023 Gelderse A-Kampioenschappen Nijmegen
zondag 22 januari 2023 Gelderse A-Kampioenschappen Nijmegen
zondag 29 januari 2023 Competitie deel 3 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.00 uur
zaterdag 4 februari 2023 Gelderse B-Kampioenschappen Zutphen
Dolfijnwedstrijd deel 2 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.00 uur
zondag 5 februari 2023 Gelderse B-Kampioenschappen Zutphen
zaterdag 11 februari 2023 Regio Oost Circuit deel 3 Markelo 11.45 uur 13.00 uur 13.30 uur
zondag 12 februari 2023 Vijfkamp deel 3 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.00 uur
zaterdag 4 maart 2023 Limietwedstrijd lb Hengelo 13.00 uur 13.30 uur
zondag 5 maart 2023 Clubkampioenschappen Lichtenvoorde 13.30 uur 14.00 uur
zaterdag 11 maart 2023 Gelderse Minioren Finale Vaassen
zondag 12 maart 2023 Gelderse Minioren Finale Vaassen
zaterdag 18 maart 2023 Vijfkamp deel 4 Terborg
Limietwedstrijd lb Hengelo 13.00 uur 13.30 uur
zaterdag 1 april 2023 Regio Oost Circuit deel 4 / Limietwedstrijd lb Hengelo 13.00 uur 13.30 uur
zondag 2 april 2023 Dolfijnwedstrijd deel 3 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.00 uur
zaterdag 15 april 2023 Limietwedstrijd lb Hengelo 13.00 uur 13.30 uur
zondag 16 april 2023 Vijfkamp deel 5 ‘s-Heerenberg 13.30 uur 14.00 uur
zondag 23 april 2023 Competitie deel 4 Borculo
zaterdag 6 mei 2023 NMK lb
zondag 7 mei 2023 NMK lb
zaterdag 13 mei 2023 Gelderse A-Kampioenschappen lb Nijmegen
zondag 14 mei 2023 Gelderse A-Kampioenschappen lb Nijmegen
zaterdag 20 mei 2023 Gelderse A-Kampioenschappen lb Nijmegen
zondag 21 mei 2023 Gelderse A-Kampioenschappen lb Nijmegen
zaterdag 27 mei 2023 Pfingstschwimmfest Nordhorn
zondag 28 mei 2023 Pfingstschwimmfest Nordhorn
zaterdag 10 juni 2023 NK lb
zondag 11 juni 2023 NK lb
zaterdag 17 juni 2023 Gelderse B-Kampioenschappen Vaassen
NJK lb
zondag 18 juni 2023 Gelderse B-Kampioenschappen Vaassen
NJK lb