Zwemkalender 2019-2020

De zwemkalender voor het seizoen 2019 – 2020.

Dag Datum Wedstrijd Plaats Vertrek Aanvang Groep
Zat 21-9-2019 Zeskamp deel 1 Borculo 13.00 uur 14.30 uur Groep 3
Zon 22-9-2019  
Zat 28-9-2019 Limietwedstrijd Markelo 11.45 uur 13.30 uur Op uitnodiging
Zon 29-9-2019 Minioren/Junioren Circuit deel 1 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.30 uur Groep 2
Zat 5-10-2019
Zon 6-10-2019 Competitie deel 1 Enschede 11.15 uur 13.00 uur Groep 1
Zat 12-10-2019 Zeskamp deel 2 Terborg 16.15 uur 17.45 uur Groep 3
Zon 13-10-2019
Zat 19-10-2019
Zon 20-10-2019 Limietwedstrijd Amersfoort 12.00 uur 14:15 uur Op uitnodiging
Zat 26-10-2019  
Zon 27-10-2019 Limietwedstrijd Almelo 12.15 uur 14.00 uur Op uitnodiging
GMK Winterswijk 13.30 uur 14.45 uur Groep 5
Zat 2-11-2019 Competitie deel 2 Zutphen 14.30 uur 16.15 uur Groep 1
Zon 3-11-2019
Zat 9-11-2019
Zon 10-11-2019 Dolfijnwedstijd deel 1 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.30 uur Groep 4
Zat 16-11-2019 GK korte baan Nijmegen Op uitnodiging
Zon 17-11-2019 GK korte baan Nijmegen Op uitnodiging
Zat 23-11-2019 GK korte baan Nijmegen   Op uitnodiging
Zon 24-11-2019 GK korte baan Nijmegen Op uitnodiging
Zat 30-11-2019 Zeskamp deel 3 Varsseveld 11.45 uur 13.00 uur Groep 3
Zon 1-12-2019
Zat 14-12-2019 Minioren/Junioren Circuit deel 2 Lochem 15.30 uur 17.00 uur Groep 2
Zon 15-12-2019
Zat 11-1-2020
Zon 12-1-2020 Competitie deel 3 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.30 uur Groep 1
Zat 18-1-2020 Minioren/Junioren Circuit deel 3 Groenlo 15.30 uur 16.45 uur Groep 2
Zon 19-1-2020
Do 23-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Groep 5
Vr 24-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Groep 5
Zat 25-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Groep 5
Zon 26-1-2020 ONMK korte baan Rotterdam Groep 5
Zat 1-2-2020
Zon 2-2-2020 Zeskamp deel 4 ‘s-Heerenerg 12.30 uur 14.00 uur Groep 3
Zat 8-2-2020 Dolfijnwedstrijd deel 2 Lochem 15.30 uur 17.00 uur Groep 4
Zon 9-2-2020 Limietwedstrijd Hengelo (O) Op uitnodiging
Zat 29-2-2020
Zon 1-3-2020 Limietwedstrijd Amersfoort Op uitnodiging
Zat 7-3-2020 Zeskamp deel 5 Groenlo 15.30 uur 16.45 uur Groep 3
Zon 8-3-2020
Zat 14-3-2020
Zon 15-3-2020 Competitie deel 4 Borculo 13.00 uur 14.30 uur Groep 1
Zat 21-3-2020
Zon 22-3-2020 Dolfijnwedstrijd deel 3 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.30 uur Groep 4
Zat 28-3-2020
Zon 29-3-2020 Limietwedstrijd Hengelo (O) Op uitnodiging
Minioren/Junioren Circuit deel 4 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.30 uur Groep 2
Zat 18-4-2020
Zon 19-4-2020 Zeskamp deel 6 Lichtenvoorde 13.30 uur 14.30 uur Groep 3
Zat 25-4-2020 Limietwedstrijd Amersfoort Op uitnodiging
Zon 26-4-2020 Dolfijnwedstrijd deel 4 Of 25-04 Winterswijk Groep 4
Do 7-5-2020 ONMK lange baan Eindhoven Groep 5
Vr 8-5-2020 ONMK lange baan Eindhoven Groep 5
Zat 9-5-2020 Minioren/Junioren Circuit deel 5 Lochem 15.30 uur 17.00 uur Groep 2
ONMK lange baan Eindhoven Groep 5
Zon 10-5-2020 ONMK lange baan Eindhoven Groep 5
Zat 16-5-2020 GK lange baan Nijmegen Op uitnodiging
Zon 17-5-2020 GK lange baan Nijmegen Op uitnodiging
Zat 23-5-2020 GK lange baan Nijmegen Op uitnodiging
Zon 24-5-2020 GK lange baan Nijmegen Op uitnodiging
Zat 30-5-2020 Pfingstschwimmfest Nordhorn 10.30 uur Op uitnodiging
Zon 31-5-2020 Pfingstschwimmfest Nordhorn 8.30 uur Op uitnodiging
Zat 6-6-2020 Dolfijnwedstrijd deel 5 Groenlo 15.30 uur 16.45 uur Groep 4
GMF Arnhem Op uitnodiging
Zon 7-6-2020 GMF Arnhem Op uitnodiging